Instytut Witaminowy Lublin

O NAS

Instytut Witaminowy Lublin z siedzibą przy
ul. Zygmunta Krasińskiego 2/44 jest innowacyjnym projektem założonym przez interprofesjonalny zespół, któremu zamiłowanie do zdrowego trybu życia oraz zdobyta wiedza, pomogła w stworzeniu jedynego tego typu miejsca w Lublinie. Zajmujemy się promocją, profilaktyką i wspomaganiem kondycji zdrowia przy wykorzystaniu dożylnej suplementacji, indywidualnie dostosowanych związków witamin, mikro i makro elementów.

NASZ CEL

Instytut został stworzony w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie osób, dla których zdrowie, kondycja i dobre samopoczucie jest bezcenną wartością! Jednak dynamiczny tryb życia, pośpiech, powoduje, że brakuje im czasu na regularne dbanie o siebie i własne zdrowie.

STYL ŻYCIA

Odwołując się do zasady pół LALONDA ponad 50% czynników warunkujących zdrowie to – STYL ŻYCIA. To jak się czujemy, wyglądamy oraz to czy cieszymy się niezachwianym zdrowiem, zależy od codziennie podejmowanych przez nas decyzji i dokonywanych wyborów.

Jak działamy?

Najważniejsze jest dla nas Twoje zdrowie oraz bezpieczeństwo!!

KROK 1

BADANIA LABORATORYJNE

Dla każdego Pacjenta ustalana jest indywidualna ścieżka terapii. Rozpoczyna się od pobrania krwi w Instytucie w celu wykonania badań laboratoryjnych.

KROK 2

KONSULTACJA LEKARSKA

Następnie prowadzona jest konsultacja lekarska, podczas której na podstawie wyników badań i wywiadu dobierany jest indywidualny pakiet kroplówek.

KROK 3

WLEW DOŻYLNY

Terapia metodą wlewu dożylnego polega na podaniu witamin, minerałów, mikro i makroelementów lub też innych istotnych składników odżywczych bezpośrednio do krwiobiegu. Jest szybką, efektywną i bezpieczną metodą terapii stosowanej w celu oczyszczenia, uzupełnienia niedoborów, regeneracji i wzmocnienia organizmu.

Wybierając nasz Instytut otrzymują Państwo gwarancję:

Bezpieczeństwa

Jakości wykonywanych usług

Najwyższej klasy leków, potwierdzonych certyfikatami

Pełną odpowiedzialność za oferowane Państwu kuracje

BADANIA

BADANIA

Badania naukowe potwierdzają, że dożylna suplementacja witamin jest jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych kanałów uzupełniania niedoborów witamin w organizmie.

OPIEKA

OPIEKA

Oddają się Państwo pod opiekę profesjonalistów, którzy zadbają o potrzeby związane z zachowaniem dobrej kondycji zdrowia, poprawy swojego samopoczucia.

TERAPIE

TERAPIE

Terapie przeznaczone są dla każdego niezależnie od wieku i płci. Szczególnie zapraszamy osoby zawodowo uprawiające sport, aktywne fizycznie seniorów, osoby dbające o siebie w ramach profilaktyki zdrowia.